TRAINING CAMP

OBÓZ KONDYCYJNO-SPRAWNOŚCIOWY DLA DOROSŁYCH Z ELEMENTAMI CROSS TRAININGU I SPORTÓW WALKI

obozy 7 i 13 dniowe


Obóz dedykowany przede wszystkim aktywnym dorosłym, którzy podczas wakacji letnich chcieliby uczestniczyć w codziennym intensywnym treningu kształtującym: sprawność i wydolność fizyczną, układ mięśniowy oraz własną sylwetkę. Treningi będą realizowane przede wszystkim w plenerze, w otoczeniu atrakcyjnym przyrodniczo i charakteryzującym się walorami prozdrowotnymi.

 

     

          

        

 


PROGRAM

W programie obozu:

- Treningi biegowe

- Cross training

- Treningi samoobrony i walki wręcz

- Mobility/Stability

- Strething dynamiczny i statyczny

- Tenis ziemny

- Sporty wodne: pływanie, windsurfing, żeglarstwo, kajaki

- Zajęcia integracyjne 

 

Uczestnicy podzieleni będą na małe grupy. Dla każdej grupy przygotowany jest całodzienny program zajęć w powyżej wymienionych dyscyplinach. Zajęcia odbywają się w trzech blokach godzinowych. Pierwszy blok zajęć odbywać się będzie po śniadaniu i trwał będzie do obiadu. Drugi blok rozpocznie się po przerwie obiadowej i trwać będzie do kolacji. Po kolacji w bloku trzecim odbywać się będą zajęcia integracyjne.

Zajęcia  przede wszystkim prowadzić będą trenerzy personalni z czołowych warszawskich klubów fitness


DLA KOGO?

 
Dla osób dorosłych aktywnych zawodowo lubiących wysiłek fizyczny w formie intensywnego i kształtującego treningu.


USŁUGI TURYSTYCZNE

Hotel Roś*** położony k/Pisza nad jeziorem Roś na Mazurach. Jezioro Roś leży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ośrodek znajduje się na skraju Puszczy Piskiej. Na terenie ośrodka znajdują się: piaszczysta plaża, kąpielisko, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej, a także do tenisa ziemnego z nawierzchnią ceglaną, profesjonalny i nowoczesny port jachtowy. Linia brzegowa na terenie ośrodka ma 500 m długości. Ośrodek posiada całodobową ochronę.

www.hotelros.pl

ZAKWATEROWANIE:  pok. 2, 3, 4 osobowe z łazienkami

WYŻYWIENIE:  śniadanie, obiad z podwieczorkiem i kolacja

TRANSPORT:  autokar klasy "LUX"

UBEZPIECZENIE:  NNW „ SPORT” suma gwarancyjna 5000 zł

 

     

     

     

     

           

           

     

     

     

 


 TERMINY

Nazwa obozu / grupy

Termin

Liczba dni obozu Cena

Miejsce

Wiek /

klasa

Kod

TRAINING CAMP 22.07-3.08.24 r. 13 4700 zł Hotel Roś  jez. Roś Dorośli F303
TRAINING CAMP 22.07-28.07.24 r. 2250 zł

Hotel Roś    jez. Roś

Dorosli F304
TRAINING CAMP 28.07-3.08.24 r. 7 2250 zł Hotel Roś    jez. Roś Dorośli F305

 CENY

STANDARDOWA 3700 zł za 13 dni, 2150 zł za 7 dni (płatność w ratach - zaliczka (I rata) 900 zł przy rezerwacji, II rata 900 zł, dopłata do 3.06.24 r.)

PROMOCJE: 

PO RAZ KOLEJNY - 3650 zł za 13 dni, 2100 zł za 7 dni (dla osób, które były przynajmniej na 1 na obozie SPORTIVA. Każda taka osoba dostaje 50 zł zniżki)

ZNAJOMI - zniżka w wysokości 50 zł dla każego NOWEGO uczestnika obozu SPORTIVA, który zgłosi się z polecenia dotychczasowego uczestnika obozu i dokona wpłaty za obóz. Dotychczasowy uczestnik obozu SPORTIVA za polecenie każdej nowej osoby otrzyma znikę w wysokości 50 zł. Zniżka powiększa się za każdym kolejnym znajomym, który dokona wpłaty za obóz. 

Zniżki wyliczane są po dokonaniu rezerwacji, a przed sporządzeniem umowy. Dokonując rezerwacji na stronie internetowej, uprawnienia do zniżek należy wpisać w "okienko" - Uwagi.

W cenę obozu wliczone zostały następujące usługi: zakwaterowanie, wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja, program zajęć, udostępnienie sprzętu sportowo - turystycznego, opieka trenersko - instruktorska, ubezpieczenie NNW SPORT

Liczba miejsc na obozy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki

Dla osób chcących uczestniczyć w obozie z dzieckiem - cena standardowa za dziecko 2940 zł za 13 dni. Szczegóły: www.sportiva.com.pl//obozy_letnie


JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Zapisu na obóz mozna dokonać klikając w baner REZERWACJA w tabeli obozów w ofercie wyjazdu powyżej. Wówczas otworzy się formularz rezerwacyjny, który należy uzupełnić wpisując oczekiwane przez system dane. Zapisy na obozy przyjmujemy także drogą internetową. Przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres rezerwacje@sportiva.com.pl proszę podać turnus - kod turnusu z tabeli, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy. Liczba miejsc na obozy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki.

PŁATNOŚCI:

Wpłaty za obozy dokonujemy wyłącznie na konto: SPORTIVA 05-092 Łomianki ul. Szczytowa 30D, PKO BP SA II O/W-wa 30 10201026 0000 1502 0020 0063. W tytule wpłaty wpisać należy: termin turnusu - kod turnusu z tabeli oraz imię i nazwisko uczestnika. W zapisach na obozy decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki potwierdzającej udział w obozie w wysokości 900,00- zł. Dopłata do pełnego kosztu obozu powinna nastąpić w terminie do 1.06.24 r. Kwotę dopłaty możemy na życzenie rozłożyć na większą liczbę dogodnych rat. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

DOKUMENTY PODRÓŻY:

Zapisując się na obóz należy podpsiać umowę - zgłoszenie. Uczestnik obozu podpisując umowę stwierdza, że jego stan zdrowia nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa w obozie gdzie dominuje intensywna aktywność fizyczna.