Rekomendacje

.

Rekomendacje od partnerów instytucjonalnych


 


Rekomendacje od rodziców uczestników obozów 

LATO 2013


Pani Agnieszka, mieszkająca wraz z rodziną w Warszawie, mama dwóch synów, uczestników obozów SPORTIVA:

Mieliście świetną pogodę (2 turnus 2013), doskonała kadrę u pomysły… z tego co wiem uczestnicy są zadowoleni :))) dzięki !!!!


Pani Monika, mieszkająca wraz rodziną na stałe we Włoszech, mama 2 córek, uczestniczek obozów SPORTIVA:

Gratuluje serdecznie SPORTIVA nie tylko fantazji, odpowiedzialnosci, poczucia humoru i wszystkich innych niezbednych umiejetnosci potrzebnych przy organizacji tak kompleksowej imprezy.... gratuluje przede wszystkim niezwykle rzadkiej umiejetności dopatrzenia sie w kazdym uczestniku jego indywidualnych umiejetności, wychwycenia ich i z odpowiednim przygotowaniem zrobienia z niego żeglarza, kajakarza, windurfera i kogo tam sobie wymarzył.... Oni wracają do domów szczęśliwi i pełni nowych umiejętności o które nawet siebie nie podejrzewali...


Pani Anna, mieszkająca w Warszawie, mama syna, uczestnika obozu letniego SPORTIVA:
Dla Jaśka była to zupełna nowość - obóz dużą ilością aktywności sportowej... na co dzień raczej niechętnie się rusza, więc miałam sporo obaw co do tego, czy złapie z Wami bakcyla sportowego...
To, co w moim przekonaniu zadziałało i co w mojej ocenie jest mocną stroną tego obozu to zmienność aktywności, jakie są fundowane dzieciakom podczas turnusu. Dobra organizacja dnia - czyli zero czasu na nudę, jasne zasady - co, kiedy, jak i dlaczego - wielki plus (to zawsze działa!).
Atrakcyjny dla młodzieży dobór kadry - młodzi ludzie, którzy inspirują, roztaczają wokół siebie aurę idoli i wzorów do naśladowania, a jednocześnie efektywnie dyscyplinują.
Małe grupy koedukacyjne - a jednocześnie dawanie przestrzeni do budowania relacji w większej grupie, pośród uczestników całego obozu.
Jedyną rzeczą na jaką narzekał Janek było jedzenie. 
Wielki plus to zdjęcia i aktualne informacje na FB. Odniosłam wrażenie, że w tej kwestii PR-owo jesteście na prawdę dobrzy :)
Życzę kolejnych sukcesów i mam nadzieję - do zobaczenia :)