Oferta lato

Nasza nowa oferta wyjazdów turystycznych w sezonie 2024 dedykowana jest dzieciom, młodzieży, dorosłym i rodzinom.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy obozy 7 i 13 dniowe w programie, których realizujemy wiele dyscyplin sportu i turystyki - MULTI SPORT CAMPS oraz koncepcję obozu w formule jednej wiodącej dyscypliny SPECIALIST SPORT CAMPS. Oferta sprofilowana jest do grup wiekowych stąd propozycja wyjazdów turystycznych adresowana jest do dzieci - KIDS, młodszej młodzieży - KADET i młodzieży - JUNIOR.  

Dla najmłodszych dzieci w wieku 5-6 lat proponujemy obóz rekreacyjny RECREATION & SPORT KIDS.

Zapraszamy na 13 dniowe obozy tematyczne dla młodzieży: PHOTOGRAPHER CAMP i PRESS CAMP oraz na obóz dla przyszłej kadry SUMMER SCHOOL OF LEADERS

Nowością jest obóz TENNIS CAMP,przeznaczony dla tych którzy chcą doskonalić umiejętności techniczne w tenisie ziemnym. Kolejną nowością jest także obóz SURVIVALOWY z elementami ASG dla fanów szkoły przetrwania i ASG.wędrówki żeglarskie z możliwością uzyskan

Dla dorosłych proponujemy obóz kondycyjno - sprawnościowy: TRAINING CAMP  z elementami CROSS TRAININGU i sportów walki oraz TENNIS CAMP.

Przygotowaliśmy także ofertę wypoczynku rodzinnego FAMILY TENNIS CAMP.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów turystycznych dedykowanych zarówno dzieciom i młodzieży jak i osobom dorosłym.