MULTI SPORT

OBÓZ MULTISPORTOWY


 PROGRAM

W programie obozu wiele atrakcyjnych dyscyplin i form aktywnego wypoczynku: 

- Windsurfing – żeglarstwo deskowe, 

- Żeglarstwo jachtowe

Pływanie i ratownictwo

- Kajakarstwo

- Survival – szkoła przetrwania

- Kolarstwo terenowe

- Sporty walki

- Podstawy tenisa ziemnego

- Zawody sportowe

 - Gry i zabawy

- Gry terenowe

- Dyskoteki

- Ogniska z programem animacyjnym (skecze, quizy i konkursy)

Uczestnicy w podobnym wieku przydzieleni są do grup na zajęcia programowe. Grupy liczyć będą ok. 10 osób. Dla każdej grupy przygotowany jest całodzienny program zajęć w powyżej wymienionych dyscyplinach. Zajęcia odbywają się w trzech blokach godzinowych. Pierwszy blok zajęć odbywać się będzie po śniadaniu i trwał będzie do obiadu. Drugi blok rozpocznie się po przerwie obiadowej i trwać będzie do kolacji. Po kolacji w bloku trzecim odbywać się będą zajęcia integracyjne tj. Gry terenowe, Dyskoteki i ogniska z programem animacyjnym (skecze, quizy konkursy). 

      

     

         


DLA KOGO?

 
KIDS - dużo zabawy. W tej grupie wiekowej (I-III klasa) uczestnicy będą zaznajamiać się z dyscyplinami sportu i turystyki poprzez zabawę. Wykorzystywać będziemy do tego dewizę polskiego oświeceniowego poety Ignacego Krasickiego tak aby „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. W przygotowaniu do zajęć, w realizacji czynności higienicznych (np. mycie zębów) i utrzymaniu porządku w pokojach dzieciom pomagać będzie odpowiednio przeszkolona opiekunka - wychowawczyni.  
 

KADET - program zajęć dostosowany będzie dla osób z IV-VI klasy. W organizacji i prowadzeniu zajęć programowych stosowana będzie oprócz formy zabawowej także ścisła forma umożliwiająca szybką naukę i doskonalenie elementów technicznych różnych dyscyplin sportowych i turystycznych.

JUNIOR - program dedykowany będzie dla osób powyżej VI klasy. Dużo będzie zajęć programowych w formie zadaniowej, będzie oczywiście również zabawa i ścisła formuła realizacji zajęć.  


USŁUGI TURYSTYCZNE

Hotel Roś położony k/Pisza nad jeziorem Roś na Mazurach. Jezioro Roś leży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ośrodek znajduje się na skraju Puszczy Piskiej. Na terenie ośrodka zlokalizowane są: piaszczysta plaża, kąpielisko, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej i tenisa ziemnego z nawierzchnią ceglaną, profesjonalny i nowoczesny port jachtowy. Linia brzegowa na terenie ośrodka ma 500 m długości. Ośrodek posiada całodobową ochronę.

www.hotelros.pl

ZAKWATEROWANIE:  pok. 3, 4, 5 osobowe z łazienkami

WYŻYWIENIE:  śniadanie, obiad z podwieczorkiem i kolacja

TRANSPORT:  autokar klasy "LUX"

UBEZPIECZENIE:  NNW „ SPORT”

     

     

     

     

           

           

     

     

      


 TERMINY


Nazwa obozu / grupy

Termin

Liczba dni obozu

Miejsce

Wiek /

klasa

Kod

MULTI SPORTS KIDS 26.06-6.07.22 r. 11

Hotel Roś  jez. Roś

I-III klasa

M101

MULTI SPORTS KADET
26.06-6.07.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś IV-VI klasa M102

MULTI SPORTS JUNIOR

26.06-6.07.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś powyżej VI klasy M103

MULTI SPORTS KIDS
11.07-21.07.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś I-III klasa
M201

MULTI SPORTS KADET
11.07-21.07.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś IV-VI klasa
M202

MULTI SPORTS JUNIOR
11.07-21.07.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś powyżej VI klasy
M203

MULTI SPORTS KIDS 25.07-4.08.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś I-III klasa M301

MULTI SPORTS KADET 25.07-4.08.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś IV-VI klasa M302

MULTI SPORTS JUNIOR 25.07-4.08.22 r. 11 Hotel Roś  jez. Roś powyżej VI klasy M303

 


CENY

- PROMOCYJNA  "WCZESNA REZERWACJA" - 2440 zł (obowiązuje do 30.03.22 r., płatność w ratach - zaliczka 600 zł z dopłatą do 30.03.22 r. lub pełna wpłata do 30.03.22 r.)

- STANDARDOWA - 2490 zł (po okresie promocji, płatność w ratach - zaliczka 600 zł, dopłata do 13.06.22 r.)

W cenę obozu wliczone zostały następujące usługi: transport autokarem klasy „lux” na trasie dojazdu z Warszawy do ośrodka i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja, program zajęć, udostępnienie sprzętu sportowo - turystycznego, opieka instruktorsko - wychowawcza, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW SPORT.

W przypadku grup lub osób indywidualnych w liczbie nie mniejszej niż 20 osób możliwe jest zorganizowanie transportu komfortowym autokarem lub busem do Hotelu Roś i z powrotem z miejscowości takich jak m.in.: Łódź, Poznań, Kraków, Rzeszów, Lublin, Białystok, Gdańsk.

PROMOCJE: 

STAŁY KLIENT - dla osób, które były na obozie SPORTIVA (pobyt na trzech obozach SPORTIVA po kolei lato 2021, zima 2020 i lato 2020 - 30 zł zniżki, pobyt na czterech obozach SPORTIVA po kolei lato 2021, zima 2020, lato 2020, zima 2019 lub lato 2019 - 50 zł zniżki). Promocję można łączyć ze zniżką "rodzeństwo".

BRAT LUB SIOSTRA - dla osób będących rodzeństwem, którzy wyjeżdżają na nasze obozy podczas tego samego sezonu, każda osoba dostaje 30 zł zniżki na wyjazd. Promocję można łączyć ze zniżką "stały klient" lub "wczesna rezerwacja". 

ZNAJOMI - dla osób znajomych, którzy jadą na ten sam obóz (grupa minimum 4 osoby). Każda osoba dostaje 30 zł zniżki. Promocja ważna do 16.04.22 r.

WCZESNA REZERWACJA - wpłata za obóz do 30.03.22 r. Cena 2440 zł 

Liczba miejsc na obozy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki 


JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Zapisu na obóz mozna dokonać klikając w baner REZERWACJE w tabeli obozów w ofercie wyjazdu powyżej. Wówczas otworzy się formularz rezerwacyjny, który należy uzupełnić wpisując oczekiwane przez system dane. Zapisy na obozy przyjmujemy także drogą internetową. Przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres rezerwacje@sportiva.com.pl proszę podać turnus - kod turnusu z tabeli, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy do rodziców. Zapisanie dziecka na obóz jest możliwe również na spotkaniu informacyjnym. Terminy spotkań informacyjnych znajdą Państwo w ofercie każdego z obozów lub w zakładce "spotkania informacyjne". Liczba miejsc na obozy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki.

PŁATNOŚCI:

Wpłaty za obozy dokonujemy wyłącznie na konto: SPORTIVA 05-092 Łomianki ul. Szczytowa 30D, PKO BP SA II O/W-wa 30 10201026 0000 1502 0020 0063. W tytule wpłaty wpisać należy: termin turnusu - kod turnusu z tabeli oraz imię i nazwisko uczestnika. W zapisach na obozy decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki potwierdzającej udział w obozie w wysokości 600,00- zł. Dopłata do pełnego kosztu obozu powinna nastąpić w terminie do 13.06.22 r. Kwotę dopłaty możemy na życzenie rozłożyć na większą liczbę dogodnych rat. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

DOKUMENTY PODRÓŻY:

Rodzice zapisując dziecko na obóz zobowiązani są do podpisania umowy – zgłoszenie z regulaminem obozu (regulamin podpisuje również dziecko). Drugim dokumentem jest karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku (KKUW). Dokument KKUW wypełniają rodzice i nauczyciel - wychowawca w szkole (ważna jest pieczątka szkoły).  Rodzice wypełniając KKUW oświadczają, że stan zdrowia dziecka nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa w obozie gdzie występuje rekreacyjna aktywność fizyczna, a także wypisują aktualne szczepienia dziecka. W razie wątpliwości odnośnie zdrowia dziecka rodzice mogą zasięgnąć opinii lekarza. Opinia lekarza nie jest jednak niezbędna.

DOKUMENTY DO POBRANIA (Kliknij na linki poniżej)

KARTA KWALIFIKACYJNA SPORTIVA 2022INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE WYJAZDU NA OBOZY LATO 2022