Oferta zima

 

JAKA BĘDZIE FORMUŁA WYJAZDÓW ZIMOWYCH OFEROWANYCH PRZEZ SPORTIVA W SEZONIE 2023/2024? 

CO NOWEGO?

                         

Tegoroczne wyjazdy zimowe w ofercie SPORTIVA SNOWBOARD & SKI CAMPS to imprezy narciarstwa alpejskiego i snowboardowe, które realizowane będą za granicą.

 

Zimowe wyjazdy zagraniczne odbywać się będą we Włoszech i Francji przez cały sezon zimowy od grudnia do marca, oczywiście także w ferie:)

Zapraszamy m. in. do LIVIGNO, miejscowości zlokalizowanej w Alta Valtellina w sercu Alp włoskich, w północnej części Lombardii. Region ten to przeszło 170 km tras oraz ponad 60 wyciągów narciarskich, stoki: od łatwych, po ambitne trasy Cima Bianca, wykorzystywane w narciarskim Pucharze Świata oraz długi sezon narciarski. Na ten wyjazd zapraszamy przede wszystkim dorosłych.

W zależności od Państwa potrzeb możliwe będzie skorzystanie z oferty kompleksowego produktu obejmującego: zakwaterowanie w Hotelu, wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja), Skipass, szkolenie z instruktorem, ubezpieczenie oraz transport autokarem, a także tańszą opcję np. z zakwaterowaniem w apartamentach bez wyżywienia.

Zapraszamy także do słonecznej doliny Val di Sole - Passo Tonale. Jednym ze znaków rozpoznawczych Val di Sole jest region narciarski Adamello Ski, połączony jednym skipassem, do którego należą Passo Tonale, Ponte di Legno i Temu. W Adamello (1260 - 3554 m n.p.m.) jest ponad 95 km świetnie przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanej trudności, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie oraz ponad 30 nowoczesnych wyciągów narciarskich, których gęsta sieć zapewnia że nie stoi się w kolejkach. Atrakcją regionu jest kolej gondolowa na Lodowcu Presena.

W Alpach Francuskich zapraszamy do 3 Vallees (Courchevel, Meribel, Val Thorens), Les 2 Alpes, Espace Killy, Isola 2000 i in.

Trzy Doliny (fr. Les Trois Vallées) – obszar narciarski znajdujący się w Parku Narodowym Vanoise w Sabaudii we Francji, obejmujący największa łączną długość tras narciarskich dostępnych bez zdejmowania nart na świecie. Znajduje się tam 335 tras (w tym 33 czarnych, 119 czerwonych, 135 niebieskich i 48 zielonych) o łącznej długości ponad 600 km oraz 183 wyciągi zdolne w ciągu godziny przetransportować 260 tys. ludzi. Różnica poziomów wynosi 2620 metrów. Dodatkowo istnieje około 120 km tras biegowych.

Z kolei Les 2 Alpes to  ośrodek narciarski położony w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Isère, w Alpach Delfinackich. Leży na wysokości od 1300 do 3520 m n.p.m. Najbliżej położoną miejscowością jest oddalone o 71 km na północny zachód Grenoble. Znajdują się tu 102 trasy o łącznej długości 227 km oraz jeden snowpark. Trasy są obsługiwane przez 51 wyciągów oraz 214 armatek śnieżnych. 

Natomiast Isola 2000 to ośrodek narciarski położony w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże w departamencie Alpy Nadmorskie.Ze szczytu Cime de Sistron można podziwiać widok na Morze Śródziemne. Baza ośrodka leży na wysokości, 2000 m n.p.m. Resort obejmuje 120 km połączonych tras w dwóch dolinach przedzielonych górskim grzbietem. Mniejsza z nich, Méné, pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. W większej, Side Lombarde, nad którą dominuje malowniczy szczyt Malinvern (2938 m n.p.m.),  Trasy czarne, czerwone i niebieskie oraz snowpark.

L'Espace Killy to jeden z bardziej znanych narciarskich regionów Alp, łączący dwie górskie miejscowości: Val d'Isere oraz Tignes. Śnieżne królestwo obejmujące Tignes i Val d'Isere to surowe szczyty i wspaniałe kotły śnieżne. Espace Killy to dwa potężne lodowce, obszar zawierający się pomiędzy 1550 a 3455 m n.p.m., ponad 300 km wspaniale przygotowanych tras (198 km zielonych i niebieskich, 75 km czerwonych i 27 km czarnych).

Bez wątpienia Espace Killy to jeden z trzech najlepszych narciarskich regionów Francji, wspaniałe miejsce zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących narciarzy.

W ofercie mamy rezydencje z apartamentami z aneksem kuchennym.

 

 

                                                                                                                       

Zapraszamy do zapoznania się z wybraną ofertą wyjazdów zimowych SKI & SNOW