ski camp zakopane

TERMIN: 17.01-23.01.2021 r.


 

W tym sezonie za obóz narciarski dla dzieci i młodzieży zapraszamy do Zakopanego - Murzasichle. Bogaty program sportowy przez cały dzień. Przede wszystkim nauka lub doskonalenie techniki jazdy na nartach, w odpowiedniej do poziomu zaawansowania grupie, prowadzonej przez doświadczonego instruktora. Dodatkowo gry na sali sportowej i odnowa biologiczna na pływalni. Wieczorem zajęcia integracyjne. Wszystko po to aby aktywnie odpocząć, zregenerować siły, polepszyć kondycję ciała i umysłu. Naszą ambicją jest to aby każdy uczestnik obozu poprawił technikę jazdy po to aby czerpać jeszcze większą radość z bezpiecznego uprawiania narciarstwa alpejskiego:)


Zakopane to zimowa stolica Polski leżąca u podnóża Tatr. W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). W Zakopanem funkcjonuje wiele stacji narciarskich, m.in.: Kasprowy Wierch, Małe Ciche, Harenda, Polana Szymoszkowa. Zakopane położone jest na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, w Rowie Podtatrzańskim oraz w Tatrach, nad kilkoma potokami, których wody ostatecznie wpadają do rzeki Zakopianka (dopływu Białego Dunajca). Jest najwyżej położonym miastem Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się część Tatr (z najwyższym punktem jakim jest wierzchołek Świnicy – 2301 m n.p.m.). Pomijając tereny TPN, miasto leży na wysokości 750–1126 m n.p.m. (Gubałówka), a część właściwa – zabudowana, do około 900 m n.p.m. Centralny punkt Zakopanego – skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki – znajduje się na wysokości 838 m n.p.m. Na północy rozciąga się pasmo Gubałówki, a na południu nad miastem góruje Giewont. Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. 


PROGRAM

Szkolenie narciarskie prowadzić będziemy na 4 poziomach umiejętności:

Poziom podstawowy dla początkujących: 

- Budowa nart i dobór sprzętu,

- Zasady poruszania się na stoku,

- Jazdy pługiem, 

- Skręty płużne,

- Skręty z półpługu, jazda równoległa w skos stoku.

Poziom średnio zaawansowany:

- Zjazdy skrętem równoległym,

- Jazda N/W,

- Nauka jazdy skrętem ciętym,

- Nauka skrętu carvingowego.

Poziom zaawansowany/ Freestyle: 

- Doskonalenie skrętu równoległego,

- Doskonalenie skrętu ciętego,

- Jazda terenowa z wykorzystaniem konfiguracji i ukształtowania stoku,

przeszkód oraz instalacji snowparku.

Poziom expert: 

- Doskonalenie wszystkich powyższych,

- Jazda slalomowa na „tyczkach”

Założenia obozu narciarstwa alpejskiego: 

1. Zajęcia z zakresu nauki i doskonalenia jazdy na nartach zjazdowych prowadzone przez doświadczonych instruktorów:

 

  • min. 4 godz. dziennie
  • w małych grupach
  • indywidualne konsultacje
  • prezentacje multimedialne i wykłady nt. techniki jazdy na nartach zjazdowych
  • zawody slalomowe 

 

(zajęcia na stoku odbywać się będą po śniadaniu do obiadu lub w opcji jazdy popołudniowo – wieczornej)

2. Zajęcia freestylowe ćwiczące równowagę i koordynację ruchową z wykorzystaniem TRICKBOARD-a 

3. Gry sportowe, gry i zabawy

4. Zajęcia integracyjne i dyskoteki z programem animacyjnym (zajęcia te odbywać się będą po kolacji)

 

Przykładowy rozkład dnia:

8.00 - Pobudka

8.30 - Śniadanie

10.00 - 12.30 - Szkolenie narciarskie (2,5 h)

12.30 - 13.00 - Przerwa 

13.00 - 14.30 - Szkolenie narciarskie (1,5 h)

15.00 - Powrót do ośrodka

15.30 - Obiad

16.30 - 18.00 Zajęcia popołudniowe

18.30 - Kolacja

19.30 - 21.00 - Wieczorne zajęcia animacyjne

21.30 - Cisza nocna


DLA KOGO?

KIDS - dużo zabawy. W tej grupie wiekowej (I-III klasa) uczestnicy będą zaznajamiać się z dyscyplinami sportu i turystyki poprzez zabawę. Wykorzystywać będziemy do tego dewizę polskiego oświeceniowego poety Ignacego Krasickiego tak aby „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. W przygotowaniu do zajęć, w realizacji czynności higienicznych (np. mycie zębów) i utrzymaniu porządku w pokojach dzieciom pomagać będzie odpowiednio przeszkolona opiekunka - wychowawczyni.  

 KADET - program zajęć dostosowany będzie dla osób z IV-VI klasy. W organizacji i prowadzeniu zajęć programowych stosowana będzie oprócz formy zabawowej także ścisła forma umożliwiająca szybką naukę i doskonalenie elementów technicznych różnych dyscyplin sportowych i turystycznych.

JUNIOR - program dedykowany będzie dla osób powyżej VI klasy. Dużo będzie zajęć programowych w formie zadaniowej, będzie oczywiście również zabawa i ścisła formuła realizacji zajęć.  


GDZIE JEŹDZIMY ?
USŁUGI TURYSTYCZNE

ZAKWATEROWANIE:  Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy GIEWONT

Ośrodek wypoczynkowy GIEWONT zlokalizowany jest w Murzasichle k/ Zakopanego, przy ul. Budzowej. Z ośrodka GIEWONT widać piękną panoramę Tatr. W ośrodku znajduje się pływalnia  (6 x 12,5m, gł. 1 - 1,8m) z jacuzzi, sala sportowa, siłownia, sauna, sala konferencyjna i dyskotekowa, grill oraz Karczma.

 

STANDARD ZAKWATEROWANIA: pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką

WYŻYWIENIE:  3 posiłki dziennie (śniadanie-bufet szwedzki, obiad, kolacja-bufet szwedzki)

TRANSPORT:  autokar klasy "LUX"

UBEZPIECZENIE:  NNW „ SPORT”

W cenę obozu wliczone zostały następujące usługi: transport autokarem do Murzasichle i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja, program zajęć, opieka instruktorsko - wychowawcza, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW SPORT.

W cenę obozu nie wliczono: karnetów na wyciągi

POKOJE

ŁAZIENKI

PŁYWALNIA

SAUNA, STREFA RELAKSU


TERMINY

Nazwa obozu / grupy

Termin

Miejsce

Wiek /

klasa

Kod


Ferie dla województwa mazowieckiego 17.01 - 23.01.21 r.  Murzasichle/Zakopane


SKI CAMP   KIDS

17.01 - 23.01.21 r. 

Murzasichle/Zakopane

I-III kl.

SN101

SKI CAMP KADET

17.01 - 23.01.21 r. 

Murzasichle/Zakopane

IV-VI kl.

SN102

SKI CAMP JUNIOR

17.01 - 23.01.21 r.

Murzasichle/Zakopane

powyżej VI  kl.

SN103

 


CENY

PROMOCYJNA  "WCZESNA REZERWACJA" - 1590 zł (obowiązuje do 31.10.20 r., płatność w ratach - zaliczka 400 zł przy rezerwacji z dopłatą do 31.10.20 r. lub pełna wpłata do 31.10.19 r.)

- STANDARDOWA - 1650 zł (po okresie promocji, płatność w ratach - zaliczka 400 zł, dopłata do 9.01.21 r.)

W cenę obozu wliczone zostały następujące usługi: transport autokarem klasy „lux” na trasie dojazdu z Warszawy do ośrodka i z powrotem, zakwaterowanie w ośrodku konferencyjno-wypoczynkowym GIEWONT w Murzasichle (pokoje 2, 3 i 4 os. z łazienką), wyżywienie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem i kolacja, program zajęć, opieka instruktorsko - wychowawcza, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW SPORT.

W cenę obozu nie wliczono: karnetów na wyciągi

Kwota na karnety: początkujący 250 zł, średniozaawansowani 300 zł, zaawansowani 390 zł.

PROMOCJE: 

STAŁY KLIENT - dla osób, które były na obozie SPORTIVA (pobyt na trzech obozach SPORTIVA po kolei lato 2019 - zima 2020 - lato 2020 - 30 zł zniżki, pobyt na czterech obozach SPORTIVA po kolei zima 2019 - lato 2019 - zima 2020 - lato 2020 - 50 zł zniżki). Promocję można łączyć ze zniżką "rodzeństwo".

BRAT LUB SIOSTRA - dla osób będących rodzeństwem, którzy wyjeżdżają na nasze obozy podczas tego samego sezonu, każda osoba dostaje 30 zł zniżki na wyjazd. Promocję można łączyć ze zniżką "stały klient" lub "wczesna rezerwacja". 

ZNAJOMI - dla osób znajomych, którzy jadą na ten sam obóz (grupa minimum 4 osoby). Każda osoba dostaje 30 zł zniżki. Promocja ważna do 31.10.20 r.

WCZESNA REZERWACJA - wpłata za obóz do 31.10.20 r. Cena 1590 zł 

Liczba miejsc na obozy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki

JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Zapisy na obozy przyjmujemy drogą internetową (przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres sportiva@sportiva.com.pl proszę podać turnus - kod turnusu z tabeli, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy do rodziców). Zapisanie dziecka na obóz jest możliwe również na spotkaniu informacyjnym. Liczba miejsc na obozy jest ograniczona (40 miejsc). O rezerwacji decyduje kolejność zapisu i wpłata zaliczki.

PŁATNOŚCI:

 Wpłaty za obozy dokonujemy wyłącznie na konto: SPORTIVA 05-092 Łomianki ul. Szczytowa 30D, PKO BP SA II O/W-wa 30 10201026 0000 1502 0020 0063. W tytule wpłaty wpisać należy: termin turnusu - kod turnusu z tabeli oraz imię i nazwisko uczestnika. W zapisach na obozy decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki potwierdzającej udział w obozie w wysokości 400,00- zł. Dopłata do pełnego kosztu obozu powinna nastąpić w terminie do 9.01.21 r. Kwotę dopłaty możemy na życzenie rozłożyć na większą liczbę dogodnych rat. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

DOKUMENTY PODRÓŻY:

 Rodzice zapisując dziecko na obóz zobowiązani są do podpisania umowy – zgłoszenie z regulaminem obozu (regulamin podpisuje również dziecko). Drugim dokumentem jest karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku (KKUW). Dokument KKUW wypełniają rodzice i nauczyciel - wychowawca w szkole (ważna jest pieczątka szkoły).  Rodzice wypełniając KKUW oświadczają, że stan zdrowia dziecka nie jest przeciwwskazaniem do uczestnictwa w obozie gdzie występuje rekreacyjna aktywność fizyczna, a także wypisują aktualne szczepienia dziecka. W razie wątpliwości odnośnie zdrowia dziecka rodzice mogą zasięgnąć opinii lekarza. Opinia lekarza nie jest jednak niezbędna.

DOKUMENTY DO POBRANIA (Kliknij na linki poniżej)