SKI&SNOW LIVIGNO

TERMIN: 5.12-12.12.2020 r.


Organizujemy grupę na wyjazd narciarsko - snowboardowy na rozpoczęcie sezonu. Wszyscy Ci, którzy chcą "potrenować" przed zasadniczym sezonem, "rozjeździć się", poćwiczyć z instruktorem podczas lekcji indywidualnych lub w grupie są oczywiście mile widziani :) Wyjazd jest przede wszystkim dla dorosłych, choć dzieci lub młodzież pod opieką rodziców również zapraszamy. We're going to ski .... 
Alta Valtellina to dolina w sercu Alp włoskich, w północnej części Lombardii. Wybierającym wyjazd na narty do Włoch region oferuje ponad 170 km tras oraz ok. 60 wyciągów narciarskich. Odwiedzający apartamenty i pensjonaty Bormio i Livigno turyści cenią sobie długi sezon narciarski oraz zróżnicowane stoki: od łatwych, po ambitne trasy Cima Bianca, wykorzystywane w narciarskim Pucharze Świata. Najważniejsze miejscowości narciarskie regionu: Bormio i Livigno to nie tylko narty. W Bormio znajdziemy takie atrakcje turystyczne jak zabytkowe centrum, baseny czy lodowisko. Livigno natomiast, ze względu na unikalny mikroklimat i największe nasłonecznienie w całych Alpach, nazywane jest "Włoskim Tybetem".

Livigno leżące na wysokości 1816 m n.p.m., to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach. Dzięki doskonałym warunkom śniegowym i specyficznemu mikroklimatowi, dobry na narty śnieg utrzymuje się tu przez długie miesiące - nawet do kwietnia.

Livigno to najprawdziwszy raj dla narciarzy - dostępne tu są: świetna sieć wyciągów prowadzących aż do przełęczy Trepalle oraz zróżnicowane trasy zjazdowe, a także bardzo ciekawe szlaki biegowe.

Region narciarski obsługuje ok. 33 wyciągów, a zróżnicowane trasy o łącznej długości 110 km zaspokoją nawet najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa.

Wieczorami na turystów czekają liczne bary, puby, restauracje, winiarnie i dyskoteki.

Livigno znane jest również ze strefy wolnocłowej, oferującej tanią benzynę, trunki, markowy sprzęt sportowy oraz kosmetyki.


ZAKWATEROWANIE

APARTAMENTY - REZYDENCJA SCIALKET 2/4 os., 5/6 os.

APARTAMENTY SCIALKET znajdują się w Livigno, bezpośrednio przy gondoli Cassana po stronie Carosello oraz około 500 m od centrum miasteczka. W okolicy jest wiele sklepów, restauracji i pubów. Przystanek darmowego skibusa znajduje się około 50 metrów od obiektu.
Apartamenty noszą ślady zużycia, ale są czyste i schludnie urządzone. W apartamentach sypialnie stanowią oddzielne pomieszczenia (nie śpi się w pokoju dziennym), co czyni je bardzo wygodnymi. Ponadto ich wielkim atutem jest położenie względem tras i wyciągów! Parking dla gości jest bezpłatny i mieści się pod budynkiem.

Każdy apartament składa się z trzech sypialni 2-osobowych ( w niektórych apartamentach sypialnia jest pokojem przechodnim), jadalni z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek ( w jednym z apartamentów jest jedna łazienka). 

POKOJE

ŁAZIENKA

ANEKS KUCHENNY I JADALNIA


TERMIN I CENY

Nazwa wyjazdu

Termin

Miejsce

Wiek 

Kod

Cena
SKI &SNOW LIVIGNO (przy 2 osobach opłacanych) apartament 2 os. 5.12 - 12.12.20 r.  LIVIGNO Dziecko do 7 r. ż. + 1 rodzic  SL1 1660 pln od osoby

SKI &SNOW LIVIGNO (przy 2 osobach opłacanych) apartament 2 os.

5.12 - 12.12.20 r. 
LIVIGNO

Junior do 16 r. ż. + 1 rodzic 

SL2 1790 pln od osoby
SKI &SNOW LIVIGNO (przy 3 osobach opłacanych) apartament 3 os.  5.12 - 12.12.20 r.   LIVIGNO Dziecko do 7 r. ż. + 2 rodziców SL3 1374 pln od osoby
SKI &SNOW LIVIGNO (przy 3 osobach opłacanych) apartament 3 os.
5.12 - 12.12.20 r.  LIVIGNO Junior do 16 r. ż. + 2 rodziców SL4 1490 pln od osoby

SKI &SNOW LIVIGNO(przy 4 osobach opłacanych) apartament 4 os. 

5.12 - 12.12.20 r.  LIVIGNO Dziecko do 7 r. ż, + Junior do 16 r. ż. + 2 rodziców SL5 1303 pln od osoby

Uwaga: powyższa tabela pokazuje przykładową konfigurację osób wyjeżdżających. W przypadku innych uwarunkowań wiekowych osób chcących uczestniczyć w wyjeździe proszę wysłać zapytanie o ofertę na email: sportiva@sportiva.com.pl. W zapytaniu proszę określić wiek osób dla których ma być sporządzona oferta. 

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie w apartamencie 2/4 os. z aneksem kuchennym.
 • Karnet narciarski na 6 dni na region Livigno.
 • Pościel i sprzątanie końcowe apartamentu, należy posprzątać aneks kuchenny i wyrzucić śmieci.
 • Pełne ubezpieczenie narciarskie Wojażer - PZU S.A.: KL + assistance 80.000 pln, NNW 10.000 pln, OC 100.000 pln na osobę.
 • Opiekę rezydenta.
 • Podatek VAT

Cena nie zawiera:

 • Transportu autokarem klasy LUX dopłata 380 pln za transport z Warszawy do Włoch (miejsce realizacji wyjazdu) i z powrotem. Wyjazd z Warszawy (Dw. Zachodni) w piątek, powrót w niedzielę.
 • Wyżywienia.
 • Zwrotnej kaucji za apartament w wysokości 150 € .
 • Zwrotnej kaucji za karnet w wysokości 5 €  (karnet odczytywany jest bez wyciągania z kurtki).
 • Ręczników, które należy zabrać ze sobą.
 • SkładkI na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 5 pln od osoby - dojazd własny, 10 pln od osoby - transport autokarem.
 • Szkolenia z zakresu narciarstwa lub snowboardingu płatnego dodatkowo:

Przedszkole narciarskie dla dzieci z roczników 2014-2016

1190 pln / os.5 godz. dziennie przez 6 dni

Szkolenie grupowe

950 pln /os szkolenie narciarskie dla dzieci z roczników 2004-2013 5 godz. dziennie przez 6 dni, 7-8 os. w grupie

550 pln / os.półdniowe szkolenie narciarskie dla młodzieży i dorosłych 2,5 godz. przez 6 dni, 7-8 os. w grupie

Trening sportowy ze szkoleniem dla dzieci 5 godz. dziennie przez 6 dni, 7-8 os. w grupie

950 pln /os szkolenie narciarskie dla dzieci z roczników 2004-2013 5 godz. dziennie przez 6 dni, 7-8 os. w grupie

Trening sportowy ze szkoleniem dla młodzieży i dorosłych

590 pln / os.półdniowy  trening narciarski dla młodzieży i dorosłych 2,5 godz. przez 6 dni, 7-8 os. w grupie

Prywatny instruktor

4500 pln 5 godz. dziennie przez 6 dni

Przed podpisaniem umowy istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia z tytułu rezygnacji w imprezie turystycznej w wysokości 2,5% kosztów wyjazdu. Zwrot 100% poniesionych kosztów


TRANSPORT

380 PLN (transport autokarem o podwyższonym standardzie z Warszawy - Dworzec Zachodni do LIVIGNO i z powrotem jest dodatkowo płatny)


UBEZPIECZNIE

W cenie pełne ubezpieczenie narciarskie Wojażer - PZU S.A.: KL + assistance 80.000 pln, NNW 10.000 pln, OC 100.000 pln na osobę.

Przed podpisaniem umowy istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia z tytułu rezygnacji w imprezie turystycznej w wysokości 2,5% kosztów wyjazdu. Zwrot 100% poniesionych kosztów wyjazdu


JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Wstępne zapisy  na obozy przyjmujemy drogą internetową (przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres sportiva@sportiva.com.pl lub rezerwacje@sportiva.com.pl proszę podać, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy). 

Dokonanie rezerwacji: wpłata 30% ceny imprezy, reszta płatna na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji na mniej niż 30 dni - płatna całość.

Liczba miejsc na wyjazd zimowy jest ograniczona. O rezerwacji decyduje kolejność zapisu.  

Uczestnik wyjazdu powinien posiadać ważny paszport lub dowód osobisty !

Wyjazd będzie organizowany wspólnie ze znanym touroperatorem wyjazdów narciarskich do Włoch firmą - SPORTVITA 

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH SPORT VITA