family camp zakopane

TERMIN: 17.01-23.01.2021 r.

W tym sezonie za obóz rodzinny zapraszamy do Zakopanego - Murzasichle. Bogaty program sportowy dla dzieci przez cały dzień. Przede wszystkim nauka lub doskonalenie techniki jazdy na nartach, w odpowiedniej do poziomu zaawansowania grupie, prowadzonej przez doświadczonego instruktora. Dodatkowo gry na sali sportowej i odnowa biologiczna na pływalni. Wieczorem zajęcia integracyjne. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć, pojeździć na naratch lub snowboardzie, wiedząc, że ich dzieci są pod fachową opieką instruktorów SPORTIVA. Wszystko po to aby aktywnie odpocząć, zregenerować siły, polepszyć kondycję ciała i umysłu. Naszą ambicją jest to aby każdy uczestnik obozu poprawił technikę jazdy po to aby czerpać jeszcze większą radość z bezpiecznego uprawiania sportów zimowych :)


Zakopane to zimowa stolica Polski leżąca u podnóża Tatr. W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki). W Zakopanem funkcjonuje wiele stacji narciarskich, m.in.: Kasprowy Wierch, Małe Ciche, Harenda, Polana Szymoszkowa. Zakopane położone jest na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, w Rowie Podtatrzańskim oraz w Tatrach, nad kilkoma potokami, których wody ostatecznie wpadają do rzeki Zakopianka (dopływu Białego Dunajca). Jest najwyżej położonym miastem Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się część Tatr (z najwyższym punktem jakim jest wierzchołek Świnicy – 2301 m n.p.m.). Pomijając tereny TPN, miasto leży na wysokości 750–1126 m n.p.m. (Gubałówka), a część właściwa – zabudowana, do około 900 m n.p.m. Centralny punkt Zakopanego – skrzyżowanie ul. Krupówki i Kościuszki – znajduje się na wysokości 838 m n.p.m. Na północy rozciąga się pasmo Gubałówki, a na południu nad miastem góruje Giewont. Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. 

 


 

USŁUGI TURYSTYCZNE

ZAKWATEROWANIE:  Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy GIEWONT

Ośrodek wypoczynkowy GIEWONT zlokalizowany jest w Murzasichle k/ Zakopanego, przy ul. Budzowej. Z ośrodka GIEWONT widać piękną panoramę Tatr. W ośrodku znajduje się pływalnia  (6 x 12,5m, gł. 1 - 1,8m) z jacuzzi, sala sportowa, siłownia, sauna, sala konferencyjna i dyskotekowa, grill oraz Karczma.

 

STANDARD ZAKWATEROWANIA: pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką

WYŻYWIENIE:  3 posiłki dziennie (śniadanie-bufet szwedzki, obiad, kolacja-bufet szwedzki)

TRANSPORT:  autokar klasy "LUX"

UBEZPIECZENIE:  NNW „ SPORT”

W cenę obozu wliczone zostały następujące usługi: transport autokarem do Murzasichle i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja, program zajęć, opieka instruktorsko - wychowawcza, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW SPORT.

W cenę obozu nie wliczono: karnetów na wyciągi

POKOJE

ŁAZIENKI

PŁYWALNIA

SAUNA, STREFA RELAKSU

 


 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Rodzice:

125 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki)

145 plndobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

165 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki) 

 

Dzieci w wieku do 3 lat (jako 3 osoba w pokoju): bez świadczeń  - bezpłatnie

 

Dzieci od 4 do 10 r.ż.:

110 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki) 

125 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

135 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki)

 

Dzieci od 4 do 10 r.ż. na dostawce (jako 3 lub 4 osoba w pokoju):

52 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki) 

77 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

90 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki)

 

Dzieci w wieku 6-14 lat z programem nauki lub doskonalenia (narciarstwo, snowboarding), zajęcia na pływalnii i hali sportowej bez opieki wychowawczej: 

1590 pln (zakwaterowanie i wyżywienie, zajęcia programowe, ubezpieczenie szczegóły w zakładce: Oferta zima – dzieci i młodzież)

 

- pobyt na pływalni: bezpłatnie

transport autokarem: 150 pln (Warszawa-Wisła-Warszawa)

- jazda w grupie 4-6 osób dorosłych z instruktorem 2 godz. dziennie przez 5 dni: 490 pln

- konsultacje techniki jazdy na nartach lub snowboardzie (przy samodzielnej jeździe): bezpłatnie 2 konsultacje

- dojazdy autokarem na stoki (dla osób, które nie wykupiły opcji transportu z Warszawy): 5 pln/dzień/osobę

- opłata klimatyczna dla osoby dorosłej: 2 pln/dobę


JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Wstępne zapisy  na obozy przyjmujemy drogą internetową (przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres sportiva@sportiva.com.pl lub rezerwacje@sportiva.com.pl proszę podać, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy). Liczba miejsc na obozy jest ograniczona (30 miejsc). O rezerwacji decyduje kolejność zapisu.