RODZINNY WYJAZD - SZCZYRK

TERMIN: 9.02-15.02.2020 r.


Szczyrk (niem. Schirk) to miejscowość o charakterze turystyczno-wypoczynkowym położona w malowniczych zakątkach Beskidu Śląskiego, w dolinie rzeki Żylicy. Od północy Szczyrk otoczony jest pasmem górskim Klimczoka (1119 m n.p.m.), a od południa masywem Skrzycznego (1257 m n.p.m.). W Szczyrku funkcjonuje wiele stacji narciarskich, m.in.: Ośrodek Narciarski Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich na zboczach Skrzycznego, 14 km tras zjazdowych dwuodcinkowa kolej linowa na Skrzyczne (2 odcinek kanapa 4 os. firmy LEITNER - Ropeways) i dwa wyciągi orczykowe. Jedna trasa licencjonowana przez FIS – Międzynarodową Federację Narciarską (Fédération Internationale de Ski). a także duży Ośrodek Narciarski Czyrna - Solisko na zboczach Małego Skrzycznego (1211 m n.p.m.) ze słynnymi wśród narciarzy trasami Bieńkula i Golgota. W Szczyrku zlokalizowanych jest ponad 30 tras zjazdowych dla narciarzy i snowboardzistów o różnym stopniu trudności. Łączna długość tras narciarskich w Szczyrku sięga 40 km. Na Hali Pośredniej (Juliany) funkcjonuje snowpark z instalacjami dla snowboardzistów i narciarzy freestylowych. W Szczyrku ma siedzibę Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu, z bogatą bazą sportowo-rekreacyjną (m.in. pełnowymiarowa pływalnia z jacuzzi, dwie hale sportowe, siłownia, boisko piłkarskie z bieżnią lekkoatletyczną i korty tenisowe, trzy skocznie narciarskie „Skalite”). 


Oferta wyjazdu FAMILY WINTER CAMP adresowana jest do rodziców z dziećmi. Zapraszamy do udziału w 7 dniowym pobycie w Szczyrku. 

Dla dzieci oferujemy aktywny program zajęć z instruktorem z zakresu: narciarstwa alpejskiego lub snowboardingu. Dodatkowo zajęcia: na pływalni, na hali sportowej, integracja (szczegóły w zakładce: Oferta zima – dzieci i młodzież).

Dla rodziców oferujemy opcje programowe do wyboru*: 

- pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem

- nauka techniki jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem w grupie osób dorosłych - 3,5 godziny dziennie

- zajęcia na pływalni

- integracja

*możliwy pobyt z programem bądź pobyt z zakwaterowaniem i wyżywieniem z samodzielnym zagospodarowaniem czasu wolnego


GDZIE JEŹDZIMY ?

SZCZYRK

BESKID SPORT ARENA - nowa
stacja narciarska (otwarcie w grudniu 2016 r.)
to 2 trasy niebieskie dla początkujących
w tym trasa nr 1 o ok 1200 m długości,
2 trasy czerwone - trasa nr 4 ok 1000 m długości,
1 trasa czarna dla zaawansowanych narciarzy
oraz strefa sportowa

WISŁAUSŁUGI TURYSTYCZNE

ZAKWATEROWANIE:  Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy ZAGROŃ

Ośrodek wypoczynkowy ZAGROŃ zlokalizowany jest w Szczyrku, przy ul. Wrzosowej 21. ZAGROŃ położony jest w pobliżu wyciągów narciarskich COS Skrzyczne (2 km), SON Solisko (3 km) i Beskidek (400 m), 800 m od Centrum miasta. W ośrodku znajduje się pływalnia  (6 x 12,5m, gł. 1 - 1,8m) z jacuzzi, sala sportowa, siłownia, sauna, sala konferencyjna i dyskotekowa, gril oraz miejsce gdzie można rozpalić ognisko

 

STANDARD ZAKWATEROWANIA:   pokoje 2-osobowe z łazienką i studio 2+2 z łazienką

WYŻYWIENIE:  3 posiłki dziennie (śniadanie-bufet szwedzki, obiad, kolacja-bufet szwedzki,)

TRANSPORT:  autokar klasy "LUX"

UBEZPIECZENIE:  NNW „ SPORT”

POKÓJ ZABAW DLA DZIECI

   

POKOJE

ŁAZIENKI

PŁYWALNIA, HALA SPORTOWA I SIŁOWNIA

SAUNA, STREFA RELAKSU I FIZJOTERAPIA

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Rodzice:

125 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki)

145 plndobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

165 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki) 

 

Dzieci w wieku do 3 lat (jako 3 osoba w pokoju): bez świadczeń  - bezpłatnie

 

Dzieci od 4 do 10 r.ż.:

110 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki) 

125 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

135 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki)

 

Dzieci od 4 do 10 r.ż. na dostawce (jako 3 lub 4 osoba w pokoju):

52 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 1 posiłek (śniadanie - bufet szwedzki) 

77 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 2 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiadokolacja - serwowana/bufet szwedzki)

90 pln/dobę/od osoby: zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki (śniadanie - bufet szwedzki, obiad serwowany i kolacja - bufet szwedzki)

 

Dzieci w wieku 6-14 lat z programem nauki lub doskonalenia (narciarstwo, snowboarding), zajęcia na pływalnii i hali sportowej bez opieki wychowawczej: 

1590 pln (zakwaterowanie i wyżywienie, zajęcia programowe, ubezpieczenie szczegóły w zakładce: Oferta zima – dzieci i młodzież)

 

- pobyt na pływalni: bezpłatnie

transport autokarem: 150 pln (Warszawa-Wisła-Warszawa)

- jazda w grupie 4-6 osób dorosłych z instruktorem 2 godz. dziennie przez 5 dni: 490 pln

- konsultacje techniki jazdy na nartach lub snowboardzie (przy samodzielnej jeździe): bezpłatnie 2 konsultacje

- dojazdy autokarem na stoki (dla osób, które nie wykupiły opcji transportu z Warszawy): 5 pln/dzień/osobę

- opłata klimatyczna dla osoby dorosłej: 2 pln/dobę


JAK REZERWOWAĆ?

ZAPISY:

Wstępne zapisy  na obozy przyjmujemy drogą internetową (przy rezerwacji internetowej wysyłanej na adres sportiva@sportiva.com.pl lub rezerwacje@sportiva.com.pl proszę podać, nazwisko i imię uczestnika, jego pełną datę urodzenia, a także miejsce zameldowania i telefon kontaktowy). Liczba miejsc na obozy jest ograniczona (30 miejsc). O rezerwacji decyduje kolejność zapisu.