Oferta lato

Nasza nowa oferta wyjazdów turystycznych w sezonie 2017 dedykowana jest dzieciom, młodzieży, dorosłym i rodzinom.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy obozy w programie, których realizujemy wiele dyscyplin sportu i turystyki - MULTI SPORTS CAMPS oraz koncepcję obozu w formule jednej wiodącej dyscypliny SPECIALIST SPORT CAMPS. Oferta sprofilowana jest do grup wiekowych stąd propozycja wyjazdów turystycznych adresowana jest do dzieci - KIDS, młodszej młodzieży - KADET i młodzieży - JUNIOR.  Dla najmłodszych dzici w wieku 5 - 6 lat proponujemy obóz rekreacyjny RECREATION & SPORT KIDS

W ofercie znalazły się także obozy: językowy ENGLISH + SPORT, fotograficzny - PHOTOGRAPHER  CAMP i dziennikarski - PRESS CAMP, obóz dla "przyszłej kadry" SUMMER SCHOOL OF LEADERS oraz wędrówki żeglarskie z możliwością uzyskania patentu żeglarza jachtowego - CRUISE SAILING.

Dla dorosłych proponujemy obóz kondycyjno - sprawnościowy: TRAINING CAMP  z elementami CROSS TRAININGU i sportów walki.

Przygotowaliśmy także ofertę wypoczynku rodzinnego FAMILY CAMP.

Na koniec wakacji zapraszamy młodzież od 12 roku życia na obóz SUN&FUN do Chorwacji :) Słońce, plaża, sport i zwiedzanie pozwoli "naładować akumlatory" przed nowym rokiem szkolnym:)

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów turystycznych dedykowanych zarówno dzieciom i młodzieży jak i osobom dorosłym.